Recipe For Disaster Full İNDİR + Türkçe + Torrent

Recipe-For-Disaster-Full-İNDİR-Türkçe-Torrent


Recipe For Disaster Full İNDİR

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: Recipe For Disaster Full İNDİR + Türkçe + Torrent + v1.0


Oyun Hakkında

Recipe for Disaster, profesyonel bir mutfak ve yemek odasının hızlı tempolu, drama dolu ortamını yakalayan bir yönetim simülasyonudur. Hayalinizdeki restoranı kurun, tarifler oluşturun, menüler tasarlayın ve personelinizi yönetin, üstelik zorlu müşterilerle ve felaket durumlarıyla mücadele edin!

Recipe for Disaster, son derece başarılı bir restoran yaratmanız ve işletmeniz için size meydan okuyan bir yönetim oyunudur. İster önceden belirlenmiş senaryolarda başarısız olan işletmelerin talihini tersine çevirin, ister serbest oyun modunda kendi vizyonunuzu hayata geçirin, restoranları dikkatlice tasarlayacak, doğru personeli işe alacak ve yönetecek, yemek menülerini özelleştirecek ve icat edilecek malzemelerle deneyler yapacaksınız.

Yemek servisi endüstrisinin telaşlı ve stres yaratan dünyasında bir çığır açmak hiç de kolay olmayacak. Ne de olsa bu, insanlar etrafında inşa edilmiş bir sektör ve herkesi mutlu, motive ve tatmin etmek için bir mucizeden başka bir şey gerekmiyor! Ekibinizdeki ciddi kişilik kusurları ve büyük beceri eksiklikleri, hizmet akışını gerçekten bozabilirken, müşterilerinizin değişken tutumları ve tuhaf zevkleri, sizi o çok önemli olumlu değerlendirme puanlarından ayıran engel olabilir.

Azim, anlayışlı yönetim ve çok fazla uzlaşma ile restoranınız büyüyecek, kapılarınızdan daha fazla müşteri, sağlık müfettişi ve gıda eleştirmeni çekerken yeni fırsatlar ve zorluklar ortaya çıkaracaktır. Tesislerinizi genişletin, personelinizi iyileştirin ve gastronomik ihtişam ile restoran harabesi arasındaki tehlikeli çizgide yürüyün.

Hayalinizdeki Takımı Kurun

Prosedürel olarak oluşturulmuş bir umut havuzundan seçim yapın. Her bireyin benzersiz özellik ve beceri düzeyleri kombinasyonunu ve bunların iş verimliliklerini, davranışlarını ve müşteri etkileşimlerini nasıl etkileyebileceğini düşünün. Mükemmel olacaklar mı? Yoksa değerlerinden daha fazla sorun çıkaracaklar mı? Arıza ve hizmet ortasında iş bırakma riskini en aza indirmek için ekibinizin ruh halini ve dayanıklılık düzeylerini yönetin. Bazı personel onlara verdiğiniz görevleri sevecek, bazıları ise onlardan nefret edecek!

Restoran Binası

Sezgisel yapım araçlarını kullanarak restoranlarınızın tasarımını ve düzenini özelleştirin. Mutfağınızı son teknoloji cihazlarla donatın, yemek alanınızı dekore edin, çevrenizi düzenleyin ve bu değerli malzemeleri saklamak için depo oluşturun.

Önceliklerinizi Doğru Belirleyin

Ekibinize manuel olarak görevler atayın veya son derece özelleştirilebilir bir öncelik sistemi kullanarak herkesi meşgul edin. Gelen müşteri siparişlerini yakından takip edin ve en yüksek gıda ve müşteri hizmeti standardını sağlamak için stratejinizi gerçek zamanlı olarak ayarlayın.

Müşteri her zaman haklıdır

Müşterilerinizin isteklerini dikkate alın ve menünüzü onların damak zevklerine göre ayarlayın. Diyet gereksinimlerine, gıda alerjilerine ve sıra dışı tercihlere karşı dikkatli olun. Personelinizin ve müşterilerinizin istek ve şikayetlerini en iyi nasıl ele alacağınıza karar verin. Sempatik mi yoksa kavgacı mı olacaksınız? İtici güçler ve zorbalar kısa süre sonra kendilerini işsiz bulacaklar, bu yüzden her durumu dikkatlice okumanız gerekecek.

Zevk meselesi

Özgün tarifler oluşturmak ve bunları menülerinize eklemek için güçlü tarif düzenleyiciyi kullanın. Depolama seviyelerinizi takip ederek ve tedarikçilerinize düzenli siparişler vererek gerekli bileşenlere sahip olduğunuzdan emin olun.


Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

Recipe For Disaster Full İNDİR + Türkçe Yama dahil FULL sürüm aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz.


megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

8 yorum “Recipe For Disaster Full İNDİR + Türkçe + Torrent

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir