Yasal Uyarı – DMCA

Yasal Uyarı

Burası bir paylaşım platformudur. Hiçbir dosya sitenin sunucusunda barındırılmamaktadır. Bu nedenle telif hakkından doğabilecek neticelerde sunucu sahipleri sorumlu tutulamazlar, dava konusu olamazlar veya suçlanamazlar. DevArsiv.com’u barındırmayı sağlayan şirket sitenin kullanım amacından kati suret ile sorumlu değildir.

Buna istinaden yönetimin sitedeki içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Belirtildiği üzere burası sosyal ağ tarzında bir paylaşım platformudur. Üyeliklere ve paylaşımlara açıktır. Bu siteden indirdiğiniz içeriklerde kullanımda, kurulumda her türlü konuda üreticisinden destek almalısınız.


Kurumlar & Firmalar

Paylaşılan içerikler kurumlar, firmalar veya işletmeler için uygun değildir. Dahası, iş konusunda kullanılmaları yasaktır. Örneğin uzak bağlantı ile destek veren bir firmaysanız TeamViewer programını lisansını satın alıp kullanmanız gerekir. İndirilen dosyalarda sorumluluk kabul etmediğimiz gibi, içeriğin kar amacı ile kurumlarda kullanılmasında da sorumluluk kabul etmediğimizi beyan ederiz.


Telif hakkı ihlali / Bildirimi

Telif hakkı konusunda hak sahipleri aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilir ve içeriğin kaldırılması ile ilgili talepte bulunabilir.

admin@devarsiv.com

İncelenen içerik uygun görüldüğü takdirde 3 gün içerisinde siteden kaldırılacak ve kaldırıldığına dair mail ile geri dönüş sağlanacaktır.


devarsiv.com
Site yönetimi.