Bus Driving Sim 22 Full İNDİR + Torrent + v1.3

Bus Driving Sim 22 Full İNDİR Torrent v1.3


Bus Driving Sim 22 Full İNDİR

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: Bus Driving Sim 22 Full İNDİR + Torrent + v1.3


Oyun Hakkında

Gerçek bir otobüs şoförü olmanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Gerçekçi fizik, çeşitli otobüs modelleri (şehir içi otobüsler, elektrikli otobüs, okul otobüsü), keşfedilecek üç farklı bölge (ABD, Almanya, Brezilya) ve çok daha fazlasını içeren simülatör. Kariyer becerilerinizi test edin, serbest sürüş yapın veya çok oyunculu oynayın.

Direksiyona geçin ve profesyonel bir otobüs şoförü olun!

Özelikler:

  • Profesyonel bir otobüs şoförü olarak içinden geçmek ve yolcu taşımak için üç farklı şehir: Rio de Janeiro (Brezilya), Münih (Almanya) ve Los Angeles (Amerika Birleşik Devletleri). Her şehir, içinden geçebileceğiniz şehir içi ve şehir dışı haritalarıyla birlikte gelir.
  • Farklı hava koşullarını ve tam bir gündüz/gece döngüsünü deneyimlerken şehirlerdeki çeşitli yerleri, simge yapıları ve ilgi noktalarını ziyaret edin.
  • Farklı araç türleri, yayalar, hayvanlar ve çeşitli yol ağı sistemlerini içeren yapay zeka destekli trafik.
  • Otobüs simülasyon oyunlarında gerçekçilik için yeni altın standardı belirleyen gelişmiş yeni nesil fizik motoru. Yoldaki tümsekleri hissedin, süspansiyonların gerçek zamanlı olarak çalıştığını görün, araçlar ve çevre için gerçek sesleri duyun ve gerçek bir otobüs sürüş deneyimine mümkün olduğunca yaklaşın.
  • Bu otobüs simülatörü, 3 farklı oyun modu arasından seçim yapmanızı sağlar: Yeni otobüslerin ve daha zorlu rotaların kilidini açmak için Kariyer modunda ilerleyin, Freeride ile şehirlerin içinde ve dışında özgürce sürün ve Multiplayer’da arkadaşlarınızla birlikte oynayın.
  • Sürüş becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu görmek ister misiniz? Diğer oyuncularla nasıl karşılaştırdığınızı görmek için Skor Tablolarını kullanın. Bus Driving Sim 22, sürüş becerilerine dayalı bir oyundur, bu nedenle trafikte kurallara uyarak yolcularınızı güvenli bir şekilde gidecekleri yere ulaştırdığınız için ödüllendirileceksiniz.
  • Mümkün olan en iyi sürüş deneyimi için tam gamepad ve direksiyon simidi desteği.
  • Sizi oyunun içine çekmek için TrackIR desteği.
  • Dört standart dizel motorlu otobüs, bir elektrikli otobüs ve bir okul otobüsü dahildir ve sürüşe hazırdır. Hibrit, elektrikli ve çift katlı otobüsler de dahil olmak üzere yakında daha fazla otobüs geliyor!
  • Modlu otobüsler! Özel veri yolu modellerini içe aktarmak ve sürmek için mod sistemini kullanın veya büyüyen modlama topluluğumuzun yardımıyla kendi modelinizi oluşturun.

Bu otobüs simülatöründe sürücü koltuğuna geçin, motorunuzu çalıştırın ve rotalarınızı başarıyla tamamlamanın keyfini çıkarın!


Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

Bus Driving Sim 22 Full İNDİR + Torrent + v1.3 – Aşağıdaki istediğiniz linklerden ücretsiz indirebilirsiniz.


megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir