Şartlar ve Koşullar

Site Kuralları

  1. İndirilen dosyaların kurulumları, kullanımları veya çalıştırılmaları tamamen kullanıcı sorumluluğu altındadır. Başınıza gelebilecek herhangi bir nedenden ötürü bu siteyi sorumlu tutamazsınız.
  2. İçeriklerin tamamı tanıtım maksadı taşımakta olup, beğenmiş olduğunuz ürünleri üreticisinden mutlaka satın almanızı önermekteyiz.
  3. Site içerisindeki üyelikler tamamen sitede gizlilik içerisinde barındırılmaktadır.
  4. Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işleme, hakarette bulunma gibi durumlarda bilgileriniz gerekli resmi mecralar ile paylaşılabilir.
  5. DevArsiv.com sitesinin resmi dili Türkçe’dir. Türkçe haricindeki yorumlar ve paylaşımlar kaldırılacaktır. Gönderilen içeriklerde ve yorumlarda düzgün Türkçe kullanılması gerekmektedir. Aksi taktirde paylaşımınız veya yorumunuz onaylanmayabilir.
  6. Argo, hakaret, küfür içeren kullanıcı adları, yorumlar ve paylaşımlar süresiz olarak yasaklanır ve IP ban atılır.
  7. Üyelik ücretsizdir ve tamamen kişinin isteğine bağlıdır. Üye olan ve üye olmayan ziyaretçilerimiz arasında bir fark yoktur tüm ziyaretçiler DevArsiv.com içerisinde yayınlanan içeriklere kısıtlama olmadan erişebilirler. Üye olmanın avantajı ise; ziyaretinizi kolaylaştıracak bazı yönlerinin olmasıdır. Örneğin, kendi favori listenizi oluşturabilir veya yapmış olduğunuz yorumları takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi kendi hesap sayfanızdan kalıcı olarak silebilirsiniz.