DevArşiv’den Nasıl Dosya İNDİRİLİR?

devarsiv logo siyah 1200x630

DevArsiv.com dosya indirmek için genellikle 4 farklı yöntem sunar. Bu yöntemlerin haricinde diğer bir yöntem ise dosyaların yapımcılarının kendi sitelerinden verilen bağlantılardır. (Örneğin: BitTorrent yazısında olduğu gibi)

Bu yöntemler sırasıyla şöyledir:

  1. Turbobit sunucusu üzerinden ücretsiz reklamlı ve düşük hızda (50kb/s) veya premium kullanıcıları için aşırı hızlı yüksek hızda (100mb/s) ve reklamsız.
  2. File-Upload sunucusu üzerinden ücretsiz reklamlı ve düşük hızda (300kb/s) veya premium kullanıcıları için aşırı hızlı yüksek hızda (100mb/s) ve reklamsız.
  3. Torrent üzerinden aşırı yüksek hızda. (dosya popüleritesine göre değişir) Torrent hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buradaki yazımızı inceleyebilirsiniz. TR.Link reklam geçişlidir.
  4. Megaup üzerinden ücretsiz aşırı yüksek hızda. (100mb/s). Herhangi bir indirme sınırı bulunmuyor. TR.Link reklam geçişlidir.
  5. Diğer, yapımcıların kendi sitelerinden verilen orjinal bağlantılar. Genellikle ücretsiz dağıtılan yada sınırsız deneme süresi olan dosyaların (Örneğin: Winrar, BitTorrent, TeamViewer gibi) kendi sunucuları üzerinden sundukları indirme linkleri.

Link kısaltma servisi nedir:

TR.link

Link kısaltma servisi uzun linklerin kısaltılmasına yarayan aracı bir web servisidir. Genellikle devarsiv.com da kullanılan link kısaltma servisi TR.link ile yapılmaktadır. Link yapısı https://ay.live/xxxxx şeklindedir.

Torrent ve Megaup alternatif bağlantıları üzerinde kullanılmaktadır.

Link kısaltma servisini kullanırken indirme linkine ulaşmadan önce aşağıdaki resimde gösterildiği gibi reklam bulunan 5sn lik bir sayaçtan sonra Linke Git butonuna tıklayarak indirme sayfasına ulaşırsınız.

tr-link


Link paylaşım servisi nedir:

Filecrypt.cc

Filecrypt.cc şifreli olarak aracı bir link paylaşım sitesidir. DevArsiv.com’da part sayısı fazla olan bazı linkler Filecrypt.cc panosuna yapıştırılarak paylaşılmaktadır.

Filecrypt.cc sitesine ilk defa giriş yapıyorsanız sizden basit bir captcha güvenliğinden geçmenizi ister daha sonra aşağıdaki örnek resimde görüldüğü gibi paylaşılan link listesine ulaşırsınız.

Bu captcha güvenliği aşağıdaki örnek resimlerde görüldüğü gibi bazen basit bir puzzle bazen ise standart eski sistem kelime girmenizi ister.


DevArsiv.com’da paylaşılan dosyaları ÜCRETSİZ indirirken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki videolar size yardımcı olacaktır.


Turbobit’ten Nasıl Dosya İNDİRİLİR ?

Turbobit’ten ücretsiz indirme yaparken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.


File-Upload’dan Nasıl Dosya İNDİRİLİR ?

File-Upload’dan ücretsiz indirme yaparken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.


Torrent ile Nasıl Dosya İNDİRİLİR ?

Torrent ile indirme yaparken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.


Megaup’dan Nasıl Dosya İNDİRİLİR ?

Megaup’dan ücretsiz indirme yaparken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.

Video ekleniyor…

 


DevArsiv.com