Tactical Combat Department FULL İNDİR

Tactical Combat Department FULL İNDİR


Tactical Combat Department FULL İNDİR

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: Tactical Combat Department FULL İNDİR


Oyun Hakkında

Tactical Combat Department, Swat oyunlarından ilham alan taktik sıra tabanlı bir strateji oyunudur.
Çeşitli durum ve ortamlara müdahale eden özel bir müdahale ekibine komuta ediyorsunuz.

Özellikler
• Oyun, sıra tabanlı taktiklerle Swat oyunlarından esinlenmiştir.
• Temel eylemi klasik eylem noktalarıyla çevirin
• Düşmanların rastgele oluşturulmuş konumu
• Şüphelileri veya sivilleri tutuklayabilirsiniz
• Psikoloji ve moral
• Birimin görüş alanına dayalı gerçekçi savaş sisi
• Ultra geniş ekranlı monitör desteği
• Yukarıdan aşağıya veya 3B Görünüm

Psikoloji
Siviller ve silahlı zanlılar belirli bir morale sahiptir ve etraflarındaki uyaranlara tepki gösterirler. Ses baskısı yardımıyla rakibi işbirliği yapmaya zorlamak mümkündür. Ancak uzun mesafeler için bu yeterli olmayabilir. Bazıları kolayca pes eder; bazıları yapmaz. Arıza durumunda Biber gazı veya kör edici el bombası gibi diğer seçenekleri kullanmak mümkündür.

Dövüş taktikleri ve kapıyı kırma
Kapıyı patlatmak veya tekmelemek gibi yoğun dinamik bir eylem arasından seçim yapın. Ancak bu durumda, hem dışarıdan hem de içeriden rakiplerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, birçok durumda, örneğin bir kulp kullanılarak kapının yavaşça açılması, silahların sessiz çeşitlerinin kullanılması vb. gibi sessiz bir hareket daha uygundur.

Odaya girmeden önce şüphelilerin sayısını ve yerini kontrol etmek için bir kamera kullanılması tavsiye edilir. Kapı, yavaşça açmak, tekmelemek veya patlayıcı kullanmak gibi birçok şekilde açılabilir. Bazı kapılar kilitli olabilir. Ardından, açmak için benzersiz bir çok işlevli araç kullanmak gerekir.
Girmeden önce bir Flashbang bombası kullanarak güvende olmak iyi bir fikirdir. Odaya erişimi sürekli olarak korumanız ve alanı ve köşeleri de kapatmanız önerilir. Ayrıca ekibi çok fazla dağıtmamanız ve kendinize daha fazla güvenmeniz tavsiye edilir.
Sivillerin, silahlı zanlıların ve tabii ki ekibinizin üyelerinin hayatlarının korunmasını göz önünde bulundurarak ilerlemek için idealdir.

Savaş’ın sisi
Siz sadece ekip üyelerinizin gördüklerini görürsünüz. Düşmanın ani saldırısını önlemek için kapı kapı dolaşarak, köşeleri ve korumasız yerleri kapatarak dikkatli bir şekilde ilerlemelisiniz. Katların tasarımı önceden tahmin edilemediğinden veya önceden bilinmediğinden, alan araştırması adım adım yapılır.

Kuralları belirleyin
Kuralların bir an önce oluşturulması ve tüm şüphelilerin ve sivillerin güvence altına alınması esastır. Güvende olmayan bir rakip yine de bir tehdittir ve dikkat edilmezse kaçmaya veya aniden saldırmaya çalışabilir. Savaş alanındaki kaos, ekip üyelerinin veya sivillerin yaralanma riskini artırır. Siviller paniğe kapılabilir ve etrafa dağılabilir.

Atış sistemi
Atış sistemi, birimin deneyimi ve silahın isabetliliği dikkate alınarak mermilerin yörüngesine dayanmaktadır. Mesafe ne kadar yüksek olursa, düşmanın veya biriminizin etraftaki insanları da vurma şansı o kadar artar. Bu riskler, birimin deneyimine dayalı olarak değerlendirilmelidir. Bazı malzemeler içinden geçirilebilir.

Hareket yakalamadan Ragdoll fiziği ve animasyonları
Tüm karakterler Ragdoll fiziğini uygulamıştır. Animasyonlar, hareket yakalamadan elde edilen verilerle birleştirilir.

Yapay Zeka
Rakipler, kararlarına göre bölgede hareket eder. Her seviyenin başında konumları rastgele oluşturulur, bu nedenle her seferinde dikkatli ve taktiksel olarak ilerlemek gerekir. Yüksek seslere tepki verirler ve gördüklerini takip ederler. Bir tehdit oluştuğunda, tedbirli olmaları ve belirli bir aralıkta kalmaları için meslektaşlarına da bilgi verirler. Saldırıya uğrarlarsa, en yakın engellerin arkasına saklanmaya çalışırlar.


Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

Tactical Combat Department FULL İNDİR – Aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz.


megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir