Automobilista 2 Full İNDİR + Torrent + 11 DLC

Automobilista-2-Full-İNDİR-Torrent-11-DLC


Automobilista 2 Full İNDİR + 11 DLC

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: Automobilista 2 Full İNDİR + Torrent + 11 DLC


Oyun Hakkında

Automobilista 2, motor sporlarının bir kutlamasıdır – benzersiz sürükleyici bir deneyim ve kazandığınız benzersiz araba, pist ve özellik çeşitliliği ile sizi sporun onlarca yıldır sağladığı heyecanın tam merkezine yerleştiren, teknolojiyle desteklenen kapsamlı bir simülatör Başka hiçbir yarış oyununda bulamazsınız; eğlenceli ve erişilebilir olmayı asla unutmayan gelişmiş bir simülatördür.

Birkaç tıklamayla, Sao Paulo şehir merkezindeki modern yarışlar için GO karttan, Monza’nın ünlü bankacılığında sanki 1960’larmış gibi bir patlama için tarihi bir Grand Prix arabasına atlayabilirsiniz;

Oyun içinde sunulan şampiyona sezonlarından birini çalıştırın veya tercihinize göre sınıflar, parkurlar, puan sistemi, hava durumu ayarlayarak kendi özel sezonunuzu oluşturun; Lotus 72E, güçlü Group C Porsche 962c veya Mclaren F1 GTR gibi efsanevi makineleri gerçekten ait oldukları pistlerde kullanan motor sporları tarihinde yolculuk yapın;

Brabham BT46B fan arabası veya dahiyane fren direksiyon sistemine sahip Mclaren MP4-12 gibi daha önce bir yarış simülatöründe modellenmemiş motor sporları folkloru yapan dahiyane cihazlarla donatılmış egzotik yarış arabalarının benzersiz sürüş deneyimlerinin keyfini çıkarın;

Automobilista 2’nin asla olmamış harika olaylar, hatta asla olamayacak kadar çılgın olaylar yaşamak için sağladığı özgürlüğü keşfedin.

Önümüzdeki yıllarda daha çok şey var – yeni arabalar ve pistler, daha fazla tarihi içerik, farklı yarış modları, geliştirilmiş oyun özellikleri, hem tekli hem de çok oyunculu için daha iyi yarış; AMS2, daha büyük ve daha iyi olmaya devam edecek, sürekli gelişen, sürekli genişleyen bir proje olmaya devam ediyor.

HERHANGİ BİR YERDE, HERHANGİ BİR ŞEKİLDE YARIŞIN

GO Kartlardan yüksek performanslı Prototiplere, Klasik Grand Prix arabalarına, modern GT’lere ve Yarış Kamyonlarına kadar Automobilista 2, hepsini beş kıtada güzel ayrıntılara sahip mekanlardan oluşan bir katalog aracılığıyla sunuyor.

ERİŞİLEBİLİR GÖRSEL GERÇEKÇİLİK

Automobilista 2, daha az güçlü sistemlerde bile muhteşem görseller sunmak için birinci sınıf grafikleri optimize edilmiş performansla birleştirir ve herhangi bir yarış oyununun en iyi VR deneyimlerinden birini sunar.

TAM DİNAMİK YARIŞ

En gelişmiş dinamik hava ve pist durumu sistemleri, 24 saatlik döngüler, barometrik basınç modellemesi, değişken rüzgar hızları ve sıcaklıkları içerir – bunların tümü, oturumdan oturuma sürekli değişen koşullar üretmek için kullanılır. AMS2 size yarışların tam istediğiniz gibi ilerlemesi için tam kontrol sağlayarak iki turun aynı olmamasını sağlar.

GERÇEK HAVA DURUMU

– Gerçek Hava Durumu, oyunda bulunan tüm konumlar için gerçek zamanlı hava durumu sağlamak üzere AMS2’nin ultra gelişmiş hava durumu sistemini küresel bir meteorolojik veri sistemine bağlar – örnğin, Silverstone’daki bir yarış için geçerli tarih ve saati seçerseniz ve şu anda orada yağmur yağıyorsa, AMS2’de de aynı havayı alacaksınız; yağmur birkaç saat önce durmuşsa, pist gerçek hayatta ıslak olacaktır ve benzer şekilde AMS2’de de ıslak olacaktır.

Gerçek Hava Durumu yalnızca mevcut hava koşullarını taklit etmez – oyundaki her parkur için son 40 yıldaki her bir güne ait verileri toplar ve kullanıcıların değişken hava koşullarında geçmişteki yarışları gerçekte nasıl olduklarına çok yakın bir şekilde yeniden üretmelerine olanak tanır.

MOTOR SPORLARI KURALLARI VE YÖNETMELİKLERİ

– Automobilista 2 ayrıca, herhangi bir yarış simülasyonunun en eksiksiz kural ve düzenlemelerinden birine sahiptir ve kullanıcıların dünyadaki en büyük serilerin kurallarını taklit etmesine olanak tanır. V1.4’te, oval yarışın tanıtılması ve Full Course Yellow desteğiyle bu erişimi genişletiyoruz. AM2 ayrıca kullanıcıların çok sınıflı yarışları her sınıftan arzu edebilecekleri tam sayıda rakiple özelleştirmelerine olanak tanır.

YARIŞ EFSANELERİ

Büyüyen ünlü tarihi yarış arabaları ve yarış pistleri, onlarca yıldır olduğu gibi, oyunculara motor sporları tarihinin klasik dönemlerini yeniden yaşama fırsatı sunuyor.

HER ZAMAN GELİŞEN, HER ZAMAN GENİŞLEYEN

Uzun vadeli bir geliştirme döngüsü taahhüdüne sahip olan Automobilista 2, yeni arabalar ve pistlerin yanı sıra oyuna sürekli yeni özellikler ve iyileştirmeler akışı getiren düzenli aylık oyun güncellemeleri alıyor


Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

Automobilista 2 Full İNDİR + Torrent + 11 DLC dahil FULL sürüm aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz. 

megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir