Rise of Industry FULL İNDİR + TÜRKÇE YAMA

Rise-of-Industry-FULL-İNDİR


Rise of Industry FULL İNDİR + TÜRKÇE YAMA

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: Rise of Industry FULL İNDİR + TÜRKÇE YAMA


Oyun Hakkında

Rise of Industry, 1930’larda geçen, sürekli gelişen ve oyun tarzınıza uyum sağlayan yaşayan, nefes alan ve prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyada büyüyen endüstriyel imparatorluğunuzu kurup yönettiğiniz stratejik bir iş adamı oyunudur.

Tomurcuklanan bir girişimci olarak, fabrikalar inşa edecek, verimli üretim hatları inşa edecek, hammaddeleri taşıyacak, mamul ürünler üretecek ve dünyanın gelişmekte olan şehirleriyle ticaret düzenleyerek onlara gelişmek için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlayacaksınız.

Ancak, patron statüsüne ulaşmak her zaman sorunsuz olmayacaktır. Rastgele iş etkinlikleri ve hisse senedi müzayedeleri, A.I. rakipler pazar payı için rekabet eder ve büyümenin ve düşman zayıflıklarından yararlanmanın yollarını arar – düşmanların sizi ele geçirmelerine dikkat edin.

Hem erişilebilirlik hem de derinlik göz önünde bulundurularak tasarlanan Rise of Industry, türün en deneyimli hayranlarını tatmin edecek kadar stratejik karmaşıklığa ve tekrar oynanabilirliğe sahipken, anlaşılması basit mekanikleri yeni oyuncuların da onu sevmesini sağlıyor.

Özellikler

 • Her oyuncu için uyarlanmış deneyim – Yalnızca ticaret, üretim, toplama veya herhangi bir kombinasyonda uzmanlaşın ve daha büyük ve daha iyi şeylere giden yolu araştırın.
 • Rakiplerinize üstünlük sağlamak için sözleşmelere teklif verin.
 • Hammaddeden son ürüne kadar her adımı yöneterek 150’den fazla ayrı ürün üretin. Yalnızca yüksek vasıflı girişimci karmaşık üretim zincirlerini tamamlayacak ve otomobil, bilgisayar ve diğer lüks ürünleri pazara sunacaktır.
 • Malların çok sayıda kamyon, hızlı tren ve yüksek kapasiteli hava gemileri aracılığıyla verimli bir şekilde aktarılmasını sağlamak için sağlam bir ulaşım ağı kurun ve yönetin.
 • Şiddetli rekabete hazır olun – Gelişmiş kasaba ve şehir yapay zekası, akıllı ve değişen bir oyun dünyası yaratın, böylece en iyi anlaşmayı arayan tek kişi siz olmayacaksınız.
 • Kasaba kişilikleri – her kasaba için uygun bir yaklaşım benimseyin veya ekonomik tepkileriyle yüzleşin.
 • Prosedürel olarak oluşturulmuş devasa haritalar, ister test senaryolarında ister hayal gücünüzün tek sınırınız olduğu sanal alan modunda olsun, imparatorluğunuzu genişletmek için her zaman yeriniz olacağı anlamına gelir.
 • Sizi tetikte tutan ve nakit akışı sağlayan sözleşmeler ve rastgele olaylarla mevcut iş ortamına hızla uyum sağlayın.
 • Çevresel etki ile üretkenliği dengeleyin. Ürünleri doğa pahasına üretin veya vicdanlı bir sanayici olun, toprağın hassas yapısını kâr hırsınızla dengeleyin.

Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

Rise of Industry FULL İNDİR + TÜRKÇE YAMA dahil aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz.


megaup-logo


 


 


Türkçe Yama RAR Şifresi : bitlikutu.com


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

6 yorum “Rise of Industry FULL İNDİR + TÜRKÇE YAMA

  1.  

   Oyun kurulum gerektirmiyor rar dan çıkartıp direk oyunun exe sinden çalıştırabilirsiniz. Türkçe yama kurulumu içinse indirdiğiniz dosya içerisinde kurulum videosu mevcuttur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir