The Sims 4 FULL İNDİR + 81 DLC + Türkçe YAMA

The Sims 4 İNDİR TÜM DLC'ler Türkçe YAMA TORRENT FULL İNDİR


The Sims 4 FULL İNDİR + 81 DLC + Türkçe YAMA

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: The Sims 4 FULL İNDİR + 81 DLC + Türkçe YAMA


Oyun Hakkında

Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünün tadına varın. Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın!

Bu arşivde bulunanlar:

  • Ana oyun – The Sims 4: Deluxe Edition v1.94.147.1030 Online
  • DLC’ler – Toplam 81 adet Şu ana kadar çıkmış olan tüm ek paket (expansion) ve araç paketleri (Stuff)
  • Türkçe Yama v1.93 – Tam uyumlu tüm paketler dahil Mod şeklinde Türkçe Yama (Yeni paket gelse dahi çalışır boş yazı görünmez)

Hayatlarla Oynayın.

Hayal gücünüzü kullanarak sizi ifade eden o eşsiz Sims dünyasını yaratın! Ücretsiz indirerek Sim’lerden evler ve çok daha fazlasına kadar her detayı özelleştirin. Sim’lerin görünüşlerini, davranışlarını ve giysilerini seçin; sonra da her günü nasıl yaşayacaklarına karar verir. Her aileye harika evler tasarlayıp inşa edin, sonra da en sevdiğiniz mobilya ve dekorlarla döşeyin. Başka Sim’lerle tanışabileceğiniz farklı mahallelere gidip nasıl yaşıyorlar öğrenin. Kendine özgü çevreye sahip çok güzel yerleri keşfedin ve aklınıza esince maceraya çıkın. Sim’lerin gündelik yaşamlarındaki iniş çıkışları idare edin ve gerçek yaşamınızda yaptıklarınızı oyunda uygulayınca neler oluyor görün! İlişkilerinizi geliştirin, kariyer yapın, hayatla ilgili hedeflerinizin peşinden gidin ve olasılıkların sonsuz olduğu bu sıra dışı oyuna kendinizi kaptırırken kendi öykülerinizi dilediğiniz gibi anlatın.

Ücretsiz İndirin: The Sims™ 4 temel oyunu ücretsiz indirilebilir. Evleri inşa etmek, Sim’leri giydirip süslemek ve kişiliklerini özelleştirmek için çok sayıda seçeneğe sahip olun. Canlı dünyaları ve kendiniz olmanın daha fazla yolunu keşfederken hayat hikayelerini oluşturun.


Dahil olan DLC Listesi


Türkçe YAMA

Nette bulunan bozuk ve oyununuzu mahveden Türkçe Yamaları unutun. Tam uyumlu Türkçe Yama ile oyun zevkinizi ikiye katlayın.

Türkçe Yama ayrı bir mod şeklinde hazırlanmıştır ve güncellenmeye devam etmektedir. Webdeki en güncel ve detaylı olarak, bulabileceğiniz The Sims 4 Tüm DLC ler dahil Türkçe Yama şuan için budur. Yeni paket gelse dahi çalışır boş yazı görünmez sadece yeni gelen paketin yazıları çevrilmemiş olacağından İngilizce olarak görünür.


Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

The Sims 4 Deluxe Edition oynunu tam uyumlu TÜRKÇE YAMA + TÜM PAKETLER (81 Adet) dahil FULL sürüm aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz. 


 

megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir