Anno History Collection FULL İNDİR + 4 Oyun + BONUS

Anno History Collection FULL İNDİR


Anno History Collection FULL İNDİR + 4 Oyun + BONUS

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: Anno History Collection FULL İNDİR + 4 Oyun + BONUS


Oyun Hakkında

4K’ya kadar çözünürlüklerle modern işletim sistemleri için tamamen güncellenen dört sevilen şehir kurma klasiği ve ek paketleri. Tam kaydetme uyumluluğu sayesinde mevcut oyunlarınıza devam ederken her oyunda çeşitli iyileştirmelerin keyfini çıkarın.

BONUS İçerik Şu Ek Paketleri İçerir:

  • Anno 1602: New Islands, New Adventure
  • Anno 1503: Treasures, Monsters & Pirates
  • Anno 1701: The Sunken Dragon
  • Anno 1404: Dawn of Discovery, Venedik

Dahil Olan Oyunlar

  1. Anno 1404: History Edition (v3.00.4250/1.4513.940870)
  2. Anno 1503: History Edition (v1.4520.940918)
  3. Anno 1602: History Edition (v1.4509.940870)
  4. Anno 1701: History Edition (v1.4512.940870)
    Dört oyunun tümü için Bonus İçerik

Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR Anno History Collection FULL İNDİR 

Anno 1602: New Islands, New Adventure

Yıl 1602 ve kendinizi keşfedilmemiş ada dünyası Anker’in sularında seyreden bir yelkenli geminin komutasında buluyorsunuz. Geminizde bir avuç güvenilir takipçi ve sınırlı miktarda yiyecek ve inşaat malzemesi var. Yeni bir hayata başlamak için buradasın. Hangi adaya yerleşeceğinizi seçtiğinizde, geleceğiniz zaten mühürlendi, çünkü her birinin kendine özgü özellikleri var.

Amacınız tamamen yeni bir dünya oluşturmaktır. Keşfedin, inşa edin, yerleşin, ticaret yapın ve savunun – önünüzde duran zorluk bu!

ANNO 1602 A.D. sizi inşaat strateji oyunları dünyasına götürüyor. Kendi fikirlerinize göre kendinize gerçekçi, yaşayan bir dünya kurun; seçtiğiniz strateji, kasabalarınızın ve köylerinizin gelişimine ve kaderine karar verecektir. Yerlilerle, yoldaşlarınızla ve korsanlarla olan ilişkilerinizde de diplomatik becerilerinizi kanıtlayın. Üretim yapmak için çiftlikler, tarlalar ve küçük atölyeler kurarak başlayın, ardından iş zekanızı kullanın ve oyuncu arkadaşlarınız ile ticaret yapmaya başlayın.

Ama dikkatli olun, çünkü zenginlik ve refahla birlikte kıskançlık ve öfke de gelir! Mülkünüzü ve servetinizi korumak için askerler eğitin ve savunma yapıları inşa edin, ya da müzakere becerilerinizi iş dışında kullanmak akıllıca olabilir mi?

Gördüğünüz gibi, ANNO 1602 A.D. dünyasında yapılacak çok şey var – tam olarak ne olduğuna siz karar verin.

ANNO 1602 A.D., Anno 1602: Creation of a New World ve genişleme paketi Anno 1602: New Islands, New Adventures’ı içerir.

İki heyecan verici türün benzersiz bir karışımı: kısmen imparatorluk kurucu, kısmen gerçek zamanlı strateji
Her biri farklı zorluk seviyelerine sahip zorlu senaryolar
30’dan fazla farklı meslek türü
90’dan fazla bina tipi
Eşsiz, farklı manzaralara sahip 700’den fazla ada


Anno 1602 Resimler


Anno 1503: Treasures, Monsters & Pirates

ANNO 1503 A.D., Anno 1503: The New World ve genişleme paketi Treasures, Monsters & Pirates’i içerir.

Destansı bir macera ve keşif destanında Yeni Dünya’ya sahip çıkın. ANNO 1503 A.D., gerçek zamanlı stratejinin heyecanını imparatorluk kurmanın derinliğiyle harmanlayan bir PC oyunudur.

Oyunun amacı koloniler kurmak, zenginlik ve güç aramaktır. Komşu kültürlerle ticari ve diplomatik bağlar kurarken kolonilerinizin büyümesini izleyin. Kolonilerinizi korumak veya özgürlüğü ve bağımsızlığı korumak için karada ve denizde savaşa katılın.

Yepyeni savaş sistemi, çok daha sofistike taktiksel hazırlığa ve bazı gerçekten destansı kara ve deniz savaşlarına izin veriyor. Afrikalılar, Aztekler ve Yerli Amerikalılar gibi dokuz farklı kültürle etkileşimler de dahil olmak üzere bilgisayar kontrollü oyunculara karşı yarışırken beş farklı iklim bölgesinin çeşitliliğinin ve mücadelesinin tadını çıkarın.

Silah, hammadde gibi malları ve giysi ve yiyecek gibi ihtiyaçların yanı sıra ipek ve baharat gibi daha egzotik öğeleri içeren ve konuma göre değişen güçlü bir ekonomik sistem aracılığıyla etkinizi genişletin. Ticaret, diğer uluslarla etkileşim kurmanıza ve barış anlaşmaları oluşturmanıza olanak tanıyan, kolayca erişilebilen bir ticaret menüsü aracılığıyla birkaç farklı şekilde yapılabilir. Bununla birlikte, bazı kültürler potansiyel çatışmaya yol açabilecek daha saldırgan, saldırgan bir etkileşim tarzına güvenebilir.

Gerçek zamanlı strateji ile imparatorluk kurma destanının derinliğinin benzersiz karışımı.

Bilgisayar kontrollü oyunculara karşı yarışın ve 16. yüzyıldan dokuz farklı kültürle etkileşim kurun – her biri kendi kişisel özelliklerine ve benzersiz özelliklere sahip.

Donmuş tundra, kasvetli çöller ve yemyeşil ormanlar gibi çok çeşitli iklimlere yerleşin – her birinin kendine özgü doğal kaynakları, bitki örtüsü, yaban hayatı ve arazisi vardır.

Yeni savaş sistemi – taktiklerinizi rakibe, araziye ve silahlara göre değiştirin.

Geliştirilmiş AI – kültürlerdeki farklılıklar, çeşitli davranışlara ve etkileşimlere yol açar.

Tütün tarlaları, gözetleme kuleleri ve top dökümhaneleri dahil olmak üzere 250’den fazla özgün bina tipi.

Birkaç oyun modu – Tek Senaryo, Kampanya ve Açık Uçlu


Anno 1503 Resimler


Anno 1701: The Sunken Dragon

ANNO 1701 A.D., Anno 1701 ve genişleme paketi Anno 1701: The Sunken Dragon’u içerir.

ANNO 1701, Almanca konuşulan bölgedeki en ayrıntılı ve pahalı oyun üretimi ve tüm zamanların en başarılı, milyonlarca satan oyun serisinin devamıdır. Farklı türlerin benzersiz kombinasyonunun üçüncü bölümü, gerçek zamanlı bir inşa oyunu yaratıyor ve aynı zamanda keşifler ve deniz ticareti çağı olan 16. ve 17. yüzyıllarda geçiyor.

İlk kez, tüm deneyim seviyelerindeki oyuncular geliştirmeye dahil edildi ve benzersiz oyun deneyimini şimdi daha da erişilebilir hale getirmeye önemli ölçüde yardımcı olabilir. Oyuncu, diğer oyuncularla iletişim kurarken veya diğer taraflarla ticaret veya diplomasi yoluyla etkileşim kurarken, gelişen bir metropol yaratmak, genişletmek ve sürdürmekle uğraşır.

Zengin bir tüccar, virtüöz inşaatçı veya deneyimli stratejist olun – ANNO’nun açık yapısı her türlü bireysel yaklaşımı ödüllendirecektir! Kendi kendine inşa edilen dünyanın büyüleyici canlılığı, oyuncuyla her zaman var olan etkileşim ve heyecan ve eğlence sunan büyüleyici bir atmosfer, ANNO 1701 A.D.’yi sonsuza kadar oynayan herkesi etkisi altına alacak.Şehir kurma stratejisi, ticaret, keşif, diplomasi ve savaşın eşsiz birleşimi.

İnsanların tezahürat yapması veya protesto etmesi gibi çok sayıda olay detayı, sevgiyle canlandırılan ve bestelenen karakterler ve yabancılarla ticaret ve diplomasi yoluyla oyun ortamı ile maksimum etkileşim.

Flora ve faunada, şehirde veya kasırga, volkanik patlamalar veya depremler gibi meydana gelen doğal afetlerde yenilikçi etkilere ve nefes kesici gerçekçiliğe sahip son derece ayrıntılı ve canlı grafikler.

Örneğin benzersiz “Bilgi modu” ve basitleştirilmiş, net bir şekilde yapılandırılmış bir kullanıcı arayüzü ile daha az deneyimli oyuncular için bile mükemmel bir giriş.

Oyuna dinamik olarak entegre edilmiş ve yararlı ödüller sağlayan 100’den fazla farklı isteğe bağlı özel görevde (Alt Görevler) hatasız heyecan.

Sabotaj, casusluk veya demagoji gibi özel görevlere sahip gizli diplomasi, akıllı ve stratejik bir yaklaşıma izin verir.

LAN üzerinden 4 oyuncuya kadar çok oyunculu mod ve işbirliğine dayalı oyun seçeneği.

Muhteşem kara ve deniz savaşlarında birlik oluşumu ve geri bildirimi olan askeri unsur.


Anno 1701 Resimler


Anno 1404: Dawn of Discovery, Venedik

Anno 1404: Gold Edition, Anno 1404 + Dawn of Discovery ve Venedik eklentisini içerir.

Anno 1404 ve eklentisi, inşaat, ekonomi, keşif, diplomasi ve savaşın ödüllü bir kombinasyonudur. Doğu’da ve Rönesans’ın Venedik’inde anıtsal metropoller kurun ve idealize edilmiş bir tarihi imparatorluk geliştirin. Oyun ayrıca çok oyunculu desteği sunarak bu deneyimi arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

İmparatorluğunuzu genişletmek ve kendi tarihinizi yazmak için teknolojileri keşfetmek, ticaret yapmak ve öğrenmek için dünyayı dolaşırken benzersiz bir simülasyon ve gerçek zamanlı strateji karışımıyla kendi ulusunuzu yaratın.

Doğu ile tanışın! Kendi yerleşiminizi kurun ve Doğu’nun kültür ve teknolojilerini tanıyın.

Büyük metropoller yaratın! Liman sistemiyle benzersiz bir sahil inşa edin ve sokaklar, surlar ve kalelerle yeni şehrinizin karakterini şekillendirin.

Oynama şeklinizi kişiselleştirin! Arayüzü kendi kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yapılandırın. Güçlü araçlarla Anno dünyasında kendi maceralarınızı oluşturun ve bunları toplulukla paylaşın.
Yeni başlayanlar ve profesyoneller için bir strateji oyunu! Gelişmiş oyuncular için birçok seçeneğe sahip yeni başlayanlar için sezgisel bir arayüz.

Yeni başlayanları Anno dünyasına taşıyan heyecan verici bir kampanya. Oyuncular tarafından herhangi bir dereceye kadar değiştirilebilen motive edici bir sanal alan modu. Kaptanın günlüğünde toplanan özel unvanlar, yetenekler, madalyalar ve diğer ödüller.

Eklenti Anno 1404’te Yeni Venedik Ayarı: Venedik Zengin Anno 1404 ortamı, yeni etkileşim olanakları sunan yeni bir Venedik ortamıyla tamamlanıyor. İki yeni Venedik gemi tipi inşa edin: küçük ve büyük esnaf çarkı. Gizli dolaplar geliştirin, düşmanlarınıza sızın ve genişlemelerini sabote edin. Şehirler meclis kurulundaki etkiniz sayesinde düşman şehirleri üzerinde kontrol sahibi olun.


Anno 1404 Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

Anno History Collection FULL İNDİR + 4 Oyun + BONUS dahil aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz. 


 

megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir