Anno 2205 FULL İNDİR + TÜM DLC’ler

Anno-2205-FULL-İNDİR


Anno 2205 FULL İNDİR + TÜM DLC’ler

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: Anno 2205 FULL İNDİR + TÜM DLC’ler


Oyun Hakkında

Anno 2205™ – sevilen şehir kurma oyunu uzaya çıkıyor!

Anno 2205™’te, daha iyi bir yarın inşa etme vaadiyle insanlığın geleceğe attığı bir sonraki adıma katılıyorsunuz. Zengin, hareketli şehirler ve büyük sanayi kompleksleri kurarak Dünya’yı fethediyorsunuz, ancak halkınızın refahını güvence altına almak için uzaya seyahat etmelisiniz.

Füzyon enerjisindeki bilimsel bir atılım, toplumun tüm yönlerinde devrim yaratmayı vaat ediyor. Gerekli izotop olan helyum-3, Ay’da yalnızca toplanabilir miktarlarda bulunabilir. Kaynak ve güç için heyecan verici yarışta uzaya çıkın ve Ay’a yerleşin.

Anno’nun usta ekonomik oynanışı geri döndü ve stratejik şehir kurma simülasyonunu uzaya fırlatarak yeni zirvelere taşıyor!

BAŞARILI ŞEHİR KURUCU YILDIZLARA ULAŞIYOR

Ödüllü şehir kurma serisinin altıncı oyunu olan Anno 2205™ uzaya doğru genişliyor. Dünyadaki kıtaları kolonileştirin, Ay’da üsler kurun ve şehirlerinizi gelişen metropollere dönüştürmek için Ay’ın kaynaklarını kullanın.

SINIRSIZ ŞEHİR BİNASI

Binlerce saatlik erişilebilir ve zorlu oyun, hikayenin ötesine geçmenize ve nihayetinde binlerce bina ile anıtsal şehirler büyütmenize olanak tanır. Büyüyen şirketinizi aynı anda Dünya ve Ay’da birden fazla yerde kontrol ediyorsunuz. Oynanış, farklı bölgeleri anında birbirine bağlayarak birden fazla adada oynamanıza izin veren devrim niteliğinde bir oturum modu getiriyor. Anno 2205™ serinin en büyüğüdür ve önceki oyunlardan beş kat daha büyük adalarda sınırsız yeniden oynama değeri sunar.

MUHTEŞEM GRAFİKLER ŞEHRİNİZE HAYAT GETİRİR

Yeni oyun motoru, gerçek bir ihtişam duygusu sunar ve benzeri görülmemiş düzeyde ayrıntı ve sürükleyicilik getirir. Şehriniz, tamamen hareketlerinizle canlandırılan ve yönlendirilen çalkalanan fabrikalar, öğütme madenleri ve muhteşem vahşi yaşamın yanı sıra uçan arabalarla ve bir milyondan fazla gelişen vatandaşla hayat buluyor.


Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

Anno 2205 FULL İNDİR + TÜM DLC’ler dahil aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz. 


 

megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir