Last Epoch FULL İNDİR

Last-Epoch-FULL-İNDİR


Last Epoch FULL İNDİR

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: Last Epoch FULL İNDİR


Oyun Hakkında

Geçmişi Keşfedin, Geleceği Yeniden Şekillendirin. 15 ustalık sınıfından birine yükselin ve tehlikeli zindanları keşfedin, destansı ganimetler avlayın, efsanevi silahlar yapın ve yüzden fazla dönüştürücü beceri ağacının gücünü kullanın. Last Epoch, tutkulu Aksiyon RPG meraklılarından oluşan bir ekip tarafından geliştiriliyor.

Last Epoch, hem gaziler hem de yeni gelenler için bir Aksiyon RPG oluşturmak için zaman yolculuğunu, heyecan verici zindan taramasını, sürükleyici karakter özelleştirmesini ve sonsuz tekrar oynanabilirliği birleştiriyor. Zamanı The Void’den kurtarmanın bir yolunu bulmak için Eterra’nın geçmiş dünyasında seyahat edin ve karanlık imparatorluklar, öfkeli tanrılar ve el değmemiş vahşi doğalarla yüzleşin.

Özellikler:

  • 15 Ustalık Sınıfı
  • Beş güçlü sınıftan biri olarak maceranıza atılın ve yolculuğunuz boyunca daha özel yeteneklerin ve yapım seçeneklerinin kilidini açan benzersiz bir Ustalık Sınıfına yükselin.
  • 100+ Yetenek Ağacı
  • Her becerinin, oyun tarzınızı kontrol etmenize, değiştirmenize ve güçlendirmenize izin verecek kendi artırma ağacı vardır. İskeletlerinizi okçulara dönüştürün, şimşeklerinizi zincir şimşeklere dönüştürün ya da yılan saldırınızın yılanları yanınızda savaşmaya çağırmasını sağlayın!

Nadir ve Güçlü Ganimet Avla
Cephaneliğinizi mükemmel hale getirebileceğiniz sihirli öğelerle doldurun, güçlü benzersiz ve sabit öğelerle yapınızın kurallarını değiştirin ve Last Epoch’un derin ve rastgele ganimet sistemiyle bir sonraki yükseltmeyi her zaman ufukta görün.

Ödüllü Üretim Sistemi
Kullandığınız öğeler, dövmek için sizindir! Last Epoch’un topluluk tarafından saygı gören zanaatkarlık sistemi, karakterinizin güç ilerlemesini kontrol etmenizi sağlar ve sağlam ve belirleyici yükseltme mekaniği içerir.

Geçmişi Ortaya Çıkarın, Geleceği Yeniden Şekillendirin
Eterra dünyasında var olan birçok fraksiyonu ve sırrı keşfedeceğiniz ve zaman çizelgesini yeni bir yola sokmak için savaşacağınız farklı zaman anlarına seyahat edin.

Sonsuz tekrar oynanabilirlik
Özelleştirilecek çok sayıda sınıf ve beceri, derin oyun sistemleri, rastgele ganimetler ve sürekli geliştirme ile Last Epoch, yıllarca geri gelmenizi sağlayacak bir oyundur.

Öğrenmesi Kolay, Ustalaşması Zor
Mücadeleye hızlı bir şekilde dahil olmanızı sağlayarak ve birçok oyun içi kaynak sağlayarak, oyunu hem yeni hem de kıdemli oyuncular için ulaşılabilir kılmaya kararlıyız. Aldanmayın, Eterra’da sizi bekleyen, dövüş ve inşaat ustalığı gerektiren birçok tehlike var.

Sıfır Kazanmak İçin Öde
Last Epoch, gerçek para harcayarak asla oyun avantajları sunmayacak. Tüm oyuncular için adil bir ortam oluşturmaya inanıyoruz.


Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

Last Epoch FULL İNDİR – Aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz. 

megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir