MechWarrior 5 Mercenaries FULL İNDİR + 5DLC

MechWarrior-5-Mercenaries-İNDİR-5DLC-TORRENT-FULL-İNDİR


MechWarrior 5 Mercenaries FULL İNDİR + 5DLC

Yazı içerisinde bulunan indirme linklerinin olduğu satıra hızlı bir şekilde ulaşmak için;

Buraya tıklayın: MechWarrior 5 Mercenaries FULL İNDİR + 5DLC


Oyun Hakkında

SAVAŞTA SİLAHIN SEN OL
3015 yılına hoş geldin! Yaşamak için felaket bir zaman.

İnsanlık, Inner Sphere diye bilinen ve uzayda büyük yer kaplayan bir alanda binlerce yıldız sistemini sömürgeleştirdi. İşbirliği ve ilerlemenin altın çağı artık unutulmuş bir anı haline geldi. Ve insanlık, egemenlik kurmak için rekabet etmek üzere bir kez daha farklı gruplara bölündü.

Bu Hâkimiyet Savaşları esnasında, senin gibi gücü arzulayan paralı askerler büyük çıkar sağlamak için ayrıcalıklı bir konumda bulunuyor. Tehlikeli bir iş ama sen de zaten bunun için buradasın, değil mi? Yakmak, yıkmak, ezmek ve kontrolden çıkmak için can atıyorsan gel ve savaşta silahın sen ol!

HİKÂYE
Bir zamanların önde gelen, ancak şimdi komplocu grupların elinde neredeyse yok olmaya yüz tutmuşken küllerinden doğan bir paralı asker şirketinin vârisi olarak, şan ve intikam için çıktığın bu yolda yıldızlar arası çekişmelerin peşine düşeceksin. Seçkin bir MechWarrior ve paralı asker komutanı olma yolculuğun ışık yılları boyunca uzayacak.

INNER SPHERE
Binlerce yıldız sistemine ve hayret verici biyoma ev sahipliği yapan Inner Sphere; olay, amaç, sonuç ve çeşitlilikle dolu yaşayan bir yer. Sistemler ele geçirilip geri alınacak, büyük olaylar gerçekleşecek ve yeni teknolojiler açığa çıkacak.

Her geçen haftayla birlikte çeşitli gruplarla olan ilişkilerin amansız Hâkimiyet Savaşları’nın sonuçlarına ve bir paralı asker lideri olarak verdiğin kararlara göre değişiklik gösterdikçe savaşın zorluğunu tadacaksın.

OYNANIŞ
Geleceğin savaşlarına, şehirleri yerle bir edebilecek kudrete sahip devasa savaş makineleri BattleMech’ler hükmediyor. Bir BattleMech pilotu olarak tank, kara araçları, hava araçları, gelişmiş savunma sistemleri ve desteklenmiş üsler dahil olmak üzere düşman ‘Mech’leri ve hedefleri yok edeceksin.

Çok az şey bir ‘Mech’in gücüne uzun süre dayanabilir. Inner Sphere dünyalarında gerçekçi savaş alanları, onları savunmanı veya yok etmeni bekliyor.

BATTLEMECH’LER
“Yüksek kalitede modellemeye, hasar durumlarına ve ekipmana sahip 50’den fazla benzersiz ‘Mech gövdesi ve yüzlerce alt model sayesinde her bir ‘Mech diğerinden tamamen farklı gözüküyor!

Inner Sphere’in pazarlarında bulduğun nadir ve değerli gövdeler veya yok ettiğin düşmanların enkazlarından ve savaş ganimetlerinin arasından topladığın parçalarla BattleMech’lerin bakım ve operasyonları, bir MechWarrior ve paralı asker komutanı olarak başarıya ulaşman için önemli rol oynayacak.”

BİR PARALI ASKERİN HAYATI
Savaş alanının dışındayken paralı asker şirketinin lideri olarak, bir birimi yönetmenin başlıca tüm kısımlarıyla ilgilenmen gerekecek.

‘Mech ve ekipmanlar toplayıp bakımını yapacak, savaş alanında ekibe katmak için Inner Sphere’in dört bir yanından MechWarrior’larla anlaşacak ve her biri kendi mücadelesi için senden katkı sağlamanı isteyen Inner Sphere’deki Great Houses ile olan ilişkilerini yöneteceksin.

Tabii ki her sözleşme müzakereyi, her zafer de sonuçları beraberinde getirecek.

DİĞER ÖZELLİKLER
Inner Sphere’in kapsadığı büyük alan ve karmaşık dünya oluşturma sisteminin sağladığı devasa çeşitlilik ve yeniden oynanabilirlik sayesinde MechWarrior 5: Mercenaries deneyiminin sonu yok. Hikâyenin dışında, tam özelliklere sahip Instant Action sistemiyle hikâye kısıtlamaları olmadan istediğin zaman bir görevi özelleştirerek başlatabileceksin.

Hem hikâye hem de Instant Action sisteminin desteklediği dört kişilik co-op özelliği sayesinde MechWarrior 5: Mercenaries evreni deneyimini baştan sona arkadaşlarınla birlikte yaşayabilirsin.

Oyununu modlarla daha da genişlet! Oyunu harika yönlerden genişletmek için topluluğun sınırsız yaratıcılığını kullan. Oynanış modlarını anında destekleyen tam bir düzenleyici ve arayüz sayesinde yaratıcılığın sınır tanımayacak.


Oyundan Resimler


İndirme Linkleri ve Dosya Bilgileri

MechWarrior 5 Mercenaries FULL İNDİR + 5DLC dahil FULL sürüm aşağıdaki linklerden ücretsiz indirebilirsiniz. 

megaup-logo


 


 


DevArsiv.com

Kırık Link Bildir!


İndirmede zorluk yaşıyorsanız aşağıdaki yazımızda yayınlanan videolardan yardım alabilirsiniz.

DevArşiv’den Nasıl Dosya İndirilir?


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir